Budování odkazů

Základní informace k výměně odkazů

Tato stránka slouží k výměně odkazů. Máte-li zájem o tuto výměnu, umístětě na svůj web odkaz na tyto stránky a informujte nás   . Odkaz na Váš web bude přidán v příslušné stránce, její adresa vám bude oznámena po chválení odkazu správcem tohoto webu.

Základní podmínky vzájemné výměny:

  • stránky jsou plně funkční a mají kvalitním obsahem odpovidající zeměření webu
  • mají PR alespoň 2/10
  • stránky nejsou zaměřené na extremizmus, násilí, rasizmus, terorizmus, potlačování lidským práv a drogy
  • stránky neobsahujících erotickou nebo pornografickou tématiku
  • komunikace a výměna odkazů proběhne do 3 pracovních dnů

Protože máme zájem o dlouhodobou a trvalou spolupráci, která by vedla k oboustrannému prospěchu nabízíme individuální přístup a výměnu odkazu 1:1. Váš odkaz může být textový, nebo s obrázkem /88x31px/.

Kódy odkazů pro vložení na vaše stránky

<p>Penzion U PETRY stojí nedaleko města NEJDEK v Karlovarském kraji. Poskytuje <a href="http://www.penzion-u-petry.cz" target="_blank" title="otevře web v novém okně"> příjemné ubytování v Krušných horách </a> a velmi dobré zázemí pro letní i zimní odpočinek.</p>

<p><a href="http://www.penzion-u-petry.cz" target="_blank"> <img src="http://www.penzion-u-petry.cz/images/penzion-u-petry.jpg" alt="příjemné ubytování, Krušné hory" title="příjemné ubytování, Krušné hory" border="0" width="88" height="31"></a></p>

Na výpověď stávající výměny odkazu budete upozorněni vždy s dostatečným předstihem.

Textové zpětné odkazy


Zveme vás na internetové stránky Centra pro zdravotně postižené Karlovarského kraje. Toto občanské sdružení je nevládní neziskovou organizací. CZP Karlovarského kraje působící v Karlovarském kraji se svými stálými pobočkami v Karlových Varech, Sokolově a Chebu. Poskytujeme především ambulantní služby a terénní sociální služby zdravotně postiženým bez rozdílu věku a seniorům.

Ferienhaus U Petry bei Ferienhaus-Liste.de

Zpětné odkazy s ikonou


Ubytování v ČR Tixik.com
aktualizace 13. června 2017