Možnosti rekreace v okolí penzionu "U PETRY"

Možnosti rekreace

Cca 300 m od objektu je velké přírodní koupaliště, kde je možnost koupání a rybaření. V zimních měsících je možné navštívit nedaleké lyžařské areály Plešivec, Neklid na Božím Daru, Klínovec či Nové Hamry, Pernink a Potůčky. Ve městě Boží Dar je rovněž široké vyžití nejen v zimě, ale i v létě, obzvlášť pro rodiny s dětmi, kteří mohou navštívit areál Novako, kde si mohou zapůjčit cyklistická kola či tříkolky a poznávat malebné okolí Krušných hor. V blízkém okolí našeho penzionu je například rozhledna Pajndl, ze které je možnost spatřit okolí města Nejdek, dále pak rozhledna Cibulka (v Oloví), velmi vysoká rozhledna Krudum (H. Slavkov), nebo známá rozhledna a výletní kavárna Diana (Karlovy Vary), kde se nachází i nově otevřený Motýlí dům.

Pro rodiny s dětmi doporučujeme navštívit lanové centrum v K. Varech na Linhartu, kde si můžete ozkoušet své síly a zdatnost.

Lázeňské lesy nabízejí nespočet turistických stezek s několika vyhlídkovými altánky. Svatošské skály také určitě nadchnou svojí scénérií a nabídnou příjemnou procházku či jízdu na kole z KV až do města Loket, kde je možnost navštívit místní hrad.

Možnosti koupání:


aktualizace 13. června 2017